पुलिसले बाँच्नको आशा बढायो

0
36
काठमाडौंको दशरथ रंगशालामा शुक्रबार भएको शहीद स्मारक ‘ए’ डिभिजन लिगमा नेपाल पुलिस क्लबले एफसी खुमलटारलाई २–० ले पराजित गर्दै आफ्नो अस्तित्वको आशा बढाएको छ ।

पुलिसका लागि भरत शाह र मोहम्मद आशिक दुवैले गोल गर्न बेन्चबाट ओर्ले। जितसँगै विभागीय टोली एघारौंबाट सातौं स्थानमा उक्लिएको छ । आठ जित, चार बराबरी र नौ हारसँगै पुलिस २८ अंक जोडेर शीर्ष स्थानमा उक्लिएको छ

मध्य-तालिका।

यद्यपि १२ औं हारले तल्लो स्थानमा रहेको खुमलटारको लागि थप पीडा थप्यो, जुन शीर्ष उडान फुटबलको पहिलो सत्रमा रेलिगेसनको कगारमा छ। पाँच खेल खेल्न बाँकी रहेको खुमलटारले ड्रप जोनबाट बाहिरिनका लागि प्रत्येक खेल जित्नैपर्छ ।

७५औं मिनेटमा शाहले हेड गर्दै पुलिसलाई अग्रता दिलाएका थिए । खेलको ८७ औं मिनेटमा पुलिसका लागि आशिकले गोल गरे । लिगको पहिलो खेलमा पुलिसले खुमलटारलाई ३–१ ले हराएको थियो ।

खुमलटारका सहायक प्रशिक्षक अर्जुन सुब्बाले कमजोर डिफेन्सलाई हारको कारण बताए । ‘हामीले अघिल्ला खेलको तुलनामा पुलिसविरुद्धको प्रदर्शनमा सुधार गरेका छौं। यो चोटले क्लबलाई नराम्ररी असर गरेको छ । हाम्रा कप्तान र मुख्य डिफेन्डर घाइते भएका छन् । सबै बाधाहरू भए पनि, म क्लबलाई बचाउनेछु

निर्वासनबाट।"

प्रशिक्षक चेतकुमार घिमिरेले पुलिस क्लबको बाँच्नको आशालाई बलियो बनाउन महत्वपूर्ण तीन अंक हासिल गर्न पाउँदा खुसी व्यक्त गरे। “म आज महत्वपूर्ण तीन अंक कमाउन पाउँदा खुसी छु। प्रहरीलाई शीर्ष आठ स्थानमा पुर्‍याउन मेरो ध्यान केन्द्रित छ । विदेशी खेलाडी आएपछि क्लबले खेल जित्दै आएको छ । टोली अहिले कम्फर्ट जोनमा छ।”

शेर्पाले थ्री स्टारलाई हराए

शुक्रबार साँझ भएको खेलमा थ्रीस्टार क्लबलाई १–० ले हराउँदै हिमालयन शेर्पा क्लबलाई सुशील राईको अन्तिम ग्यासप गोलले सुरक्षित बनायो ।

खेल बराबरीमा टुङ्गिने देखिएपनि दोस्रो हाफको इन्जुरी टाइममा राईले गरेको गोलले हिमालयन शेर्पा २१ खेलबाट २९ अंक जोडेर चौथो स्थानमा उक्लियो ।

बक्स भित्रबाट रिबाउन्डमा अनमार्क राईले उत्कृष्ट भली गोल गरे ।

थ्रीस्टार क्लब २६ अंकसहित दशौं स्थानमा झरेको छ ।

worldwidekhabar

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here