संखुवासभा बाढी अपडेटः दुई जनाको उद्धार, १५ अझै बेपत्ता

0
88
संखुवासभाको हेवा खोलामा डुबेर डुबेका दुई जलविद्युत् कर्मचारीको उद्धार गरिएको छ । उनीहरुलाई गम्भीर अवस्थामा उद्धार

सुपर हेवाखोला जलविद्युत् आयोजनाका १७ जना कामदारमा लुम्बिनी प्रदेशको बर्दिया नगरपालिका–४ का २४ वर्षीय टिकाराम चौधरी र दीपकराज थारु गएराति बाढीमा बेपत्ता भएको प्रहरी नायब उपरीक्षक (डीएसपी) र प्रमुख प्रहरी नायब उपरीक्षक (डीएसपी)ले जानकारी दिनुभयो । जिल्ला प्रहरी कार्यालय संखुवासभा, नरेन्द्र गोदार ।
बाँकी १५ कामदार अझै बेपत्ता छन् ।

उद्धारपछि दुवै जनाको चैनपुर सामुदायिक अस्पतालमा उपचार भइरहेको छ ।

अविरल वर्षाका कारण आएको बाढीले खोला किनारका सात घर बगाएको छ । चैनपुर–४ स्थित सुपर हेवा जलविद्युत् आयोजनामा ​​ठूलो क्षति पुगेको प्रहरीले जनाएको छ । पाँचखापन र चैनपुर जोड्ने निर्माणाधीन मोटरेबल पुलमा ठूलो क्षति पुगेको छ ।

इलाका प्रहरी कार्यालय चैनपुर र सशस्त्र प्रहरी बलको संयुक्त सुरक्षा टोलीले बेपत्ताको खोजी गरिरहेको छ ।

worldwidekhabar

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here