सत्तापक्षसँग वार्तामा बस्न एमाले तयार : अध्यक्ष ओली

0
76
अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले मुलुकको समसामयिक समस्या समाधानका लागि सत्तारुढ दलसँग वार्ता गर्न पार्टी इच्छुक रहेको बताएका छन् ।

 अखिल नेपाल राष्ट्रिय स्वतन्त्र विद्यार्थी युनियन (अनेरास्ववियु) नेपाल दशौँ राष्ट्रिय भेलालाई शुक्रबार कीर्तिपुरमा सम्बोधन गर्दै पूर्वप्रधानमन्त्री ओलीले मुलुकमा विद्यमान समस्यालाई केन्द्रमा राखेर सत्तापक्षसँग वार्ता गर्न आफ्नो पार्टी तयार रहेको बताए ।

उनले भने, ‘सत्ताधारी पक्ष जुनसुकै संसदमा होस् वा बाहिर जुनसुकै होस्, वार्ताका लागि निम्तो दिन्छ, हामी सहभागी हुन तयार छौं,’ उनले भने ।

नेताले ललिता निवास जग्गा खरिद घोटालामा संलग्न सबैलाई जवाफदेही बनाउनुपर्ने बताउनुभयो ।

उनले प्रधानमन्त्रीको हालैको भनाइलाई लिएर भारतलाई विवादमा तान्न नहुने बताए । ‘नेपालको सरकार गठनमा हस्तक्षेप गर्नु नेपालको सार्वभौमसत्ता हनन हुने कुरा भारतले राम्ररी बुझेको छ र त्यसो गरेको छैन र गर्दैन,’ उनले भने ।

पूर्वप्रधानमन्त्रीले लोकतन्त्रको नाममा अराजकता र हिंसा हावी भइरहेको र त्यसलाई निरुत्साहित गर्नुपर्ने बताउनुभयो । उनले राष्ट्रमा न्याय, समृद्धि, विकास र शिक्षालाई अगाडि बढाउन विद्यार्थीहरुको भूमिकालाई उजागर गर्दै सामाजिक परिवर्तन र रुपान्तरणमा विद्यार्थीहरुको असाधारण योगदानको कदर गरे ।

worldwidekhabar

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here