कलंकीकै सुविधा सम्पन्न ‘होटल पलाजो’को समुद्घाटन

0
113

काठमाडौंको कलंकीमा सुविधासम्पन्न होटल सञ्चालनमा ल्याइएको छ । करिब ५ करोड रुपैयाँ लगानीमा होटल पलाजो सञ्चालनमा ल्याइएको हो ।होटलको शुभारम्भ शनिवार एक समारोहका बीच ९२ वर्षीय अग्रज व्यक्तित्व भीमबहादुर पाठकले गरे ।

काठमाडौं उपत्यकाभित्रका विभिन्न महत्वपूर्ण पर्यटकीय क्षेत्र घुम्न आउने स्वदेशी तथा विदेशी पर्यटकलाई केन्द्रमा राखेर होटल संचालनमा ल्याइएको संचालक सूर्यबहादुर खाती क्षेत्रीले जानकारी दिए । स्वदेशी तथा विदेशी अतिथिलाई आरामदायी सेवा तथा उत्कृष्ट सुविधा प्रदान गर्न प्रतिबद्ध रहेको उनले बताए ।

होटल पलाजोले प्रत्यक्ष रुपमा ५० जनालाई रोजगारी प्रदान गरेको छ । होटलमा स्ट्याण्डर्ड, सुपर डिलक्स, डिलक्स गरी २५ वटा एसी रुम रहेका छन् । रुफटफ रेष्टुरेन्ट एण्ड बार, कफी शप र सेमिनार हलको पनि व्यवस्था रहेको छ ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here