सुभाष परियारको ‘स्याडरस’को अदृश्य माया सार्वजनिक

0
92


सन् २००९ मा नेपालबाट बेलायती सेनामा भर्ना भई पहिलो बलियन द रोयल गोर्खा राइफल्समा साढे ७ वर्ष सेवा गरे । त्यसपछि थप अध्ययनको लागि शाही संकेतहरूमा स्थानान्तरण गरियो। हालको सूचना प्रणाली रोयल सिग्नलमा सर्जेन्टको रूपमा सेनामा इन्जिनियर। यु.के. मा “सब्दा ब्यान्ड” भनिने ब्यान्डमा प्रमुख भोकालिस्ट जुन २०१५ मा गठन भएको थियो र हालै नयाँ ब्यान्ड सदस्यहरूसँग पहिचान भयो।

संगीत: बाल्यकाल देखि सुरु, स्कूल ब्यान्ड – धनकुटा तुलसी मेहर मेमोरियल स्कूल मा गायन। लेखक : प्रशान्त राई (चिचाङ) सन् २००९ मा नेपालबाट बेलायती सेनामा भर्ना भई पहिलो बलियन द रोयल गोर्खा राइफल्समा साढे ७ वर्ष सेवा गरे ।

त्यसपछि थप अध्ययनको लागि शाही संकेतहरूमा स्थानान्तरण गरियो। हाल बेलायती सेनामा सप्लाई चेन अपरेटरको रूपमा रोयल सिग्नलहरूमा कर्पोरलको रूपमा काम गर्दै। स्ट्यानवेल स्टूडियो लन्डन: २०१५ मा स्थापित। लन्डन मा स्ट्यानवेल मा स्थित।

मिक्सिङ र मास्टरिङ तथा म्युजिक कम्पोजिसन गरेका मदन बेलायतका उत्कृष्ट साउन्ड इन्जिनियरका रूपमा परिचित छन्, उनले प्रमुख नेपाली लाइभ सांगीतिक कार्यक्रममा काम गरेका छन् ।

अदृश्य माया : गीत क्लासिक पप विधा हो। यो गीत नेपाली समाजमा नदेखेको मायाको बारेमा हो जुन हामी आमाबाबुलाई माया गर्छौं र हेरचाह गर्छौं तर कहिल्यै बोल्दैनौं। अर्को उदाहरण हुन सक्छ। गर्भवती महिलाले आफ्नो नदेखेको बच्चालाई माया गर्छिन्। तपाईंले दिनुभएका उदाहरणहरू धेरै छन्।

worldwidekhabar

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here