तोकिएको मितिमा टी २० विश्वकप हुन असम्भव

0
317

क्रिकेट अस्ट्रेलियाका प्रमुख एर्ल एडिङ्ग्सले आउने अक्टोवर १८ देखि नोभेम्बर १५ सम्म अस्ट्रेलियामा हुने तय रहेको पुरुष टी २० विश्वकप क्रिकेट हुन कठीन देखिएको बताएका छन्। उनले तोकिएको मितिमा खेल गराउन असम्भव र अव्यवहारिक हुने पनि बताए।

कोरोना भाइरस ९कोभिड १९० कारण आइपरेको अवस्थाका कारण अन्तर्राष्ट्रिय क्रिकेट परिषद आइसिसीले पनि प्रतियोगिता सार्ने गरी कुराकानी गरिरहेको छ। आइसिसीले यसबारे निर्णय लिन अब एउटा मात्र अवसर रहेको र त्यही अवसरमा सही निर्णय लिनुपर्ने बताएको छ।

क्रिकेट अस्ट्रेलियाका प्रमुख एर्ल एडिङ्ग्सले पनि समय धेरै नरहेको बताएका छन्। सहभागी १६ देशमा पछिल्लो समयको अवस्था हेर्दा पनि नाजुक रहेकाले समस्या बढेको उनको भनाइ छ।

आइसिसीको बैठकमा समेत सहभागी भएका क्रिकेट अस्ट्रेलियाका प्रमुख एर्ल एडिङ्ग्सले आफूले बैठकमा पनि खेल गराउन मुस्किल हुने देखिएको बताएका छन्। गएको मार्च १३ देखि क्रिकेट गतिविधिमा कोरोना भाइरसको असर देखिएको हो।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here