इटाली विरुद्ध अर्जेन्टिना फाइनलसिमा २०२२ हाइलाइट: अर्जेन्टिना फाइनलसिमामा, इटाली ३-० ले पराजित

0
84
अर्जेन्टिनाका लियोनेल मेस्सीले इटाली र अर्जेन्टिनाबीचको लन्डनको वेम्बली स्टेडियममा बुधबार, जुन १, २०२२ मा भएको फाइनलसिमा फुटबल खेलमा जित हासिल गरेपछि आफ्ना सहकर्मीहरूसँग खुसी मनाउँदै ट्रफी बोकेका छन्। अर्जेन्टिनाले ३-० ले जित्यो।
अर्जेन्टिनाका लियोनेल मेस्सीले इटाली र अर्जेन्टिनाबीचको लन्डनको वेम्बली स्टेडियममा बुधबार, जुन १, २०२२ मा भएको फाइनलसिमा फुटबल खेलमा जित हासिल गरेपछि आफ्ना सहकर्मीहरूसँग खुसी मनाउँदै ट्रफी बोकेका छन्। अर्जेन्टिनाले ३-० ले जित्यो।
इटाली बनाम अर्जेन्टिना (ITA vs ARG) फाइनलसिमा  २०२२ हाइलाइटहरू: मेस्सीले २ असिस्टहरू प्राप्त गर्दछन् किनकि लाउटारो मार्टिनेज, एन्जेल डि मारियापाउलो डिबालाले स्कोरशिटमा पाउँछन्।
इटाली विरुद्ध अर्जेन्टिना (आईटीए बनाम एआरजी) फाइनलसिमा हाइलाइटहरू: लाउटारो मार्टिनेज, एन्जेल डी मारियापाउलो डिबालाले गोल गरेपछि अर्जेन्टिनाले बुधबार दक्षिण अमेरिकी र युरोपेली च्याम्पियनहरूको पहिलो फाइनालिसिमा बैठकमा इटालीलाई ३-० ले हराएको छ। ओपनर लियोनेल मेस्सीको एकल प्रतिभाले उनलाई जियोभन्नी डि लोरेन्जोलाई पछि पारेको थियो र अर्जेन्टिनाका कप्तानले मार्टिनेजलाई 28 औं मिनेटमा गोलकिपर जियानलुइगी डोनारुमालाई पछि पार्दै गोल गरे।
मार्टिनेजले पहिलो हाफको स्टपेज टाइममा डि मारियाको लागि पास थ्रेड गरेर डोनारुमालाई चिप बनाउनुभयो, जियोर्जियो चिलिनीलाई पछि पार्दै क्रिएटर बने। ३७ वर्षीय इटालीका कप्तान आफ्नो ११७ औं र अन्तिम अन्तर्राष्ट्रिय खेलको हाफ टाइममा बाहिरिए। इन्ज्युरी टाइमको चौथो मिनेटमा मेस्सीले पुनः असिस्ट दिएर जित निकालिएको थियो - यस पटक वैकल्पिक खेलाडी डिबालाले नेटमा कम प्रहार गरे।

worldwidekhabar

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here