तीन छोराछोरी र आमाले पोखरीबाट तानेर तीनवटा हत्या, आत्महत्या

0
76
दुई दिनको खोजीमा शव फेला परेको हो ।

सम्भावित ट्रिपल मर्डर-आत्महत्याको रूपमा अनुसन्धान भइरहेकोमा दुई दिनको खोजीमा मिनेसोटा तालबाट तीन साना बच्चाहरू र तिनीहरूकी आमाको शव निकालिएको थियो, अधिकारीहरूले भने।

कानून प्रवर्तनले महिला र बालबालिकामा अनुरोध गरिएको कल्याण जाँचको जवाफमा शुक्रबार दिउँसो वडनैस हाइट्सको वडनैस-सकर ताल क्षेत्रीय पार्कमा प्रतिक्रिया दियो, राम्से काउन्टी शेरिफको कार्यालयले एक विज्ञप्तिमा भन्यो।

घटनास्थलमा महिलाको कार र बालबालिकाको जुत्ता लगायतका वस्तुहरू फेला परेको छ, जसले जवाफ दिने प्रतिनिधि र अधिकारीहरूलाई पार्क बन्द गर्न र क्षेत्र र पानीको खोजी सुरु गर्न प्रेरित गरेको छ, शेरिफको कार्यालयले भन्यो।

पहिलो बच्चालाई साँझ ७:३० बजेतिर पोखरीबाट निकालिएको थियो । शुक्रबार र जीवन बचाउने उपायहरू पछि मृत घोषित गरियो, अधिकारीहरूले भने। दोस्रो बच्चालाई मध्यरातमा फेला पारिएको थियो र मृत घोषित गरिएको थियो। उत्तरदायीहरूले 3 बजेसम्म बाँकी बच्चा र महिलाको खोजी जारी राखे।

शनिबार बिहान ६ बजेबाट पुनः खोजी सुरु भएको थियो । ती महिला बिहान १०:४० बजेतिर फेला परेकी थिइन् र करिब २० मिनेटपछि तेस्रो बच्चा भेटिएको शेरिफको कार्यालयले जनाएको छ । दुवैलाई मृत घोषणा गरिएको थियो ।

तीनै बच्चाहरू - दुई केटा र एक केटी -- 6 वर्ष भन्दा कम उमेरका छन् भन्ने विश्वास गरिएको छ। राम्से काउन्टी मेडिकल परीक्षकले फेला परेका चार जनाको नाम र तिनीहरूको तरिका र मृत्युको कारण पछिको मितिमा जारी गर्नेछ।

"बालबालिकाहरू गुमाउनु भन्दा दुखद अरू केही छैन," राम्से काउन्टी शेरिफ बब फ्लेचरले शुक्रबार पत्रकारहरूलाई भने, प्रतिक्रियाकर्ताहरूले "रातसम्म" खोजी गर्नेछन्।

शुक्रबार खोजी भइरहेको बेला विचलित परिवार र साथीहरू प्रहरी परिधि बाहिर भेला भएका थिए, मिनेसोटाको सेन्ट पलमा एबीसी सम्बद्ध KSTP ले रिपोर्ट गरेको छ।

तालको कल्याण जाँच रामसे काउन्टीको नजिकैको सहरमा भएको अर्को मृत्यु अनुसन्धानसँग जोडिएको मानिन्छ, शेरिफको कार्यालयले भन्यो। शुक्रबार बिहान, म्यापलवुड प्रहरी अधिकारीहरू र फायर फाइटरहरूले आवासीय क्षेत्रमा सम्भावित आत्महत्याको रिपोर्टलाई प्रतिक्रिया दिँदै घटनास्थलमा एक व्यक्ति मृत फेला पारे।

त्यो रिपोर्टको जवाफ दिएपछि, अधिकारीहरूले आमा र तीन बच्चाहरूको खोजी गर्न थाले, अन्ततः तालमा आमाको सेलफोन ट्र्याक गर्दै, राम्से काउन्टी अन्डरसेरिफ माइक मार्टिनले शनिबार एक ब्रीफिंगमा पत्रकारहरूलाई भने।

"हाम्रो हृदय यहाँ संलग्न परिवार र उनीहरूका साथीहरूप्रति जान्छ," मार्टिनले भने। "हाम्रो लक्ष्य बच्चाहरू र आमालाई फेला पार्नु र तिनीहरूलाई उनीहरूको परिवारमा फर्काउने थियो, र हामी त्यो गर्न सक्षम भएकामा हामी खुसी छौं।"

दुई मृत्यु अनुसन्धान बीचको सम्बन्धमा थप जानकारी जारी गरिएको छैन।

यदि तपाईं आत्महत्याको विचारहरूसँग संघर्ष गर्दै हुनुहुन्छ वा साथी वा प्रियजनको बारेमा चिन्तित हुनुहुन्छ भने, मद्दत उपलब्ध छ। राष्ट्रिय आत्महत्या रोकथाम लाइफलाइनलाई 1-800-273-8255 मा कल गर्नुहोस् [TALK] निःशुल्क, गोप्य भावनात्मक समर्थनको लागि दिनको 24 घण्टा, हप्ताको 7 दिन।

#worldwidekhabar

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here