अदालतका कागजातहरूले गोप्य एलोन मस्क बच्चाहरूलाई लामो अवधिको मस्क कार्यकारीको साथ प्रकट गर्दछ

0
70
मस्क र उनका कम्पनीहरूमाथि यौन दुर्व्यवहार र उत्पीडनको आरोप लागेपछि यो खुलासा भएको हो।

इनसाइडरको रिपोर्ट अनुसार, एलोन मस्क वर्तमान न्यूरालिंक कार्यकारी शिवोन जिलिससँग जुम्ल्याहा बच्चाका पिता हुन्। इनसाइडरले यस मेको एक अदालतको कागजात साझा गर्‍यो जिलिस र मस्कले दुबै बच्चाहरूको नाम परिवर्तनको लागि निवेदन गर्दै, "बच्चाहरूको अन्तिम नाम उनीहरूको बुबाको होस्, र तिनीहरूको आमाको अन्तिम नाम तिनीहरूको बीचको नाममा समावेश गर्नको लागि।" CNN व्यवसायले ट्राभिस काउन्टी, टेक्सास, अदालतको डकेट प्राप्त गर्‍यो जुन याचिका अप्रिल २०२२ मा दायर गरिएको थियो र मेमा प्राप्त भयो।

लेखको प्रतिक्रियामा, मस्कले ट्वीट गरे, "कम जनसंख्याको संकटलाई मद्दत गर्न सक्दो प्रयास गर्दैछु। एउटा पतन जन्मदर सबैभन्दा ठूलो खतरा सभ्यताले सामना गरिरहेको छ," पछि "मेरो शब्दहरू चिन्ह लगाउनुहोस्, ती दु: खी सत्य हुन्।"


लिंक्डइन पृष्ठका अनुसार, जिलिस येल स्नातक हुन् र 2017 देखि मस्तिष्क-कम्प्यूटर इन्टरफेस टेक्नोलोजी निर्माणमा केन्द्रित रहेको मस्कको कम्पनी न्यूरालिंकमा काम गरिरहेकी छिन्। उनले टेस्ला मोटर्समा 2017 देखि 2019 सम्म अटोपाइलटसँग एआईमा काम गर्ने कामको सूची पनि राख्छिन्। चिप डिजाइन टोलीहरू साथै ओपनएआईसँग 2016 मा सुरु भएको रोजगारी, गैर-नाफामुखी एआई सुरक्षा समूह मस्कले फेला पार्न मद्दत गर्यो। उनी २०२० देखि ओपनएआईको बोर्ड सदस्य थिइन्। गत वर्ष एआई सम्बन्धी क्यानाडाली स्नातक सम्मेलनमा बोल्दै, उनले ओपनएआईमा उनको भूमिका मार्फत मस्कलाई भेटेको बताइन्।

जिलिस क्यानडाकी हुन्, र उनको प्रोफाइलले विगतमा दुई क्यानाडाली एआई संस्थाहरूमा बोर्ड सीटहरू सूचीबद्ध गर्दछ। इनसाइडर रिपोर्टले उल्लेख गरे अनुसार, उनी ब्लूमबर्ग बेटामा लगानी टोलीको संस्थापक सदस्यको रूपमा उनको भूमिकाको आधारमा 2015 मा फोर्ब्स 30 अन्डर 30 सूचीमा देखा पर्‍यो। उनले मेसिन लर्निङको अवस्थाको बारेमा लेखेकी थिइन् र एआईका चुनौतीहरूबारे बनेको डकुमेन्ट्री Do You Trust This Computer मा थिइन्।

मेमा, इनसाइडरले रिपोर्ट गर्यो कि एलोनको अर्को कम्पनी, स्पेसएक्सले एक उडान परिचरलाई $ 250,000 तिरेको थियो जसमा कार्यकारीले आफूलाई खुलासा गरेको र यौनको लागि प्रस्ताव गरेको उनको आरोपको बारेमा मुद्दा हाल्न वा बोलेको छैन। त्यसबेलाको ट्विटमा मस्कले भनेका थिए, "रेकर्डको लागि, ती जंगली आरोपहरू पूर्णतया असत्य छन्।" महिलाहरूले टेस्लालाई "व्यापक" यौन उत्पीडनको बारेमा मुद्दा हालिरहेका छन् जुन मस्कको ट्वीटले केही दावीहरू बिग्रिएको थियो, र गत वर्ष, स्पेसएक्सका पाँच भूतपूर्व कर्मचारीहरूले त्यहाँ काम गरेको अनुभव गरेको यौन दुर्व्यवहारको संस्कृतिको बारेमा द भर्जसँग कुरा गरे।

अप्रिलमा, भ्यानिटी फेयर रिपोर्टले खुलासा गर्‍यो कि एलोन मस्कको दोस्रो सन्तान छ जुन २०२१ को अन्तमा सरोगेट मार्फत जन्मिएको थियो उनको पूर्व साथी, गायक ग्रिम्स, उनीहरूको छोरा X Æ A-12 बाहेक। मस्कसँग अब नौ जना चिनिएका बच्चाहरू छन्, जसमा उनले SpaceX कर्मचारीहरूका बच्चाहरूको लागि ग्रेड स्कूल निर्माण गर्ने कारणको रूपमा उद्धृत गरेका पाँच जना समावेश छन्।

#worldwidekhabar

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here