राजनीतिक समस्या समाधानका लागि स्वतन्त्र उम्मेदवारी : प्रभु साह

0
64
रौतहट जिल्लाको निर्वाचन क्षेत्र नम्बर ३ बाट स्वतन्त्र उम्मेदवार प्रभु साहले राजनीतिक समस्या समाधानका लागि स्वतन्त्र उम्मेदवार बनेको बताएका छन् । पार्टी सिन्डिकेट विरुद्ध र परिवर्तनका लागि लड्ने साहको तर्क थियो ।
    
सोमबार जनकपुरधाममा चुनावी प्रचारप्रसार कार्यक्रमलाई सम्बोधन गर्दै नेता साहले मुलुकमा व्यवस्था परिवर्तन भए पनि जनताको स्तर नबदलेको गुनासो गरे । "मलाई दुबै चुनावी गठबन्धनले निम्तो दिएको छु, तर मैले अस्वीकार गरें। मेरो उद्देश्य पार्टी सिन्डिकेटबाट जनतालाई मुक्त गर्ने हो," उनले दोहोर्याए।
    
देशलाई जनताका लागि काम गर्ने र जीवनस्तरमा परिवर्तन ल्याउने खालका सांसद चाहिन्छ । पूर्वमन्त्री साहले पनि चुनावी गठबन्धन अपवित्र भएको टिप्पणी गरे ।
    
सो अवसरमा स्वतन्त्र उम्मेदवार बद्री न्यौपानेका समर्थकले ठूला राजनीतिक दलले सत्ता र पद हडप्न चुनावी तालमेल गरेको आरोप लगाए ।

#worldwidekhabar

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here