राजदूत सुवेदीले टोकियोमा आफ्नो ओहोदाको प्रमाणपत्र पेश गरेका छन्

0
53
जापानका लागि नवनियुक्त राजदूत डा दुर्गाबहादुर सुवेदीले आज टोकियोस्थित इम्पेरियल प्यालेसमा आयोजित विशेष समारोहमा सम्राट नारुहितोसमक्ष ओहोदाको प्रमाणपत्र प्रस्तुत गरेका छन् ।

 राजदूत डा सुवेदीलाई स्वागत गर्दै श्री ५ ले दुई मित्र राष्ट्रबीचको सम्बन्ध उत्कृष्ट रहेकोमा खुसी व्यक्त गर्दै आगामी दिनमा मित्रता र सहकार्यको घनिष्ट र सौहार्दपूर्ण सम्बन्ध थप सुदृढ हुने विश्वास व्यक्त गर्नुभएको नेपाली दूतावासले जारी गरेको विज्ञप्तिमा उल्लेख छ । टोकियो मा।

राजदूत डा सुवेदीले आफ्नो ओहोदाको प्रमाणपत्र प्रस्तुत गर्दै राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारी र प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवाले सम्राट नोरुहितोको व्यक्तिगत सुस्वास्थ्य, सुख, शान्ति, समृद्धि र समृद्धिका लागि हार्दिक शुभकामना व्यक्त गरेका छन् । जापानका मानिसहरू।

राजदूत डा सुवेदीले नेपाल र नेपाली जनताको सामाजिक–आर्थिक विकासमा उदार र निरन्तर सहयोग गरेकोमा मित्रवत सरकार र जापानका जनताप्रति हार्दिक आभार व्यक्त गरे । उनले आफ्नो कार्यकालमा आपसी सुमधुर सम्बन्धलाई थप मजबुत बनाउन इमान्दार प्रयास गर्ने दृढता पनि व्यक्त गरे ।

सो अवसरमा जापान सरकारका बालबालिका, एकताबद्ध समाज तथा महिला सशक्तिकरण सम्बन्धी नीति मन्त्री ओगुरा मासानोबु, इम्पीरियल प्यालेस र जापानको परराष्ट्र मन्त्रालयका वरिष्ठ अधिकारी तथा टोकियोस्थित अधिकारीहरुको उपस्थिति रहेको थियो । नेपाली दूतावास ।

#worldwidekhabar

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here