प्रधानमन्त्री देउवा धनगढीमा पार्टी कार्यकर्ता र नेताहरुसँग भेटघाटमा व्यस्त छन्

0
106
चुनावी प्रचारप्रसारका क्रममा धनगढीमा रहेका प्रधानमन्त्री एवं नेपाली कांग्रेसका सभापति शेरबहादुर देउवा पार्टी कार्यकर्ता भेटघाटमा व्यस्त छन् ।

उनी आइतबारदेखि धनगढीमा बसेर प्रतिनिधिसभा र प्रदेशसभा निर्वाचनको मतदानको दिन नजिकिँदै गर्दा चुनावी टिकट बाँडफाँड र निष्क्रिय कार्यकर्ताले पार्टी नेतृत्वसँग असन्तुष्ट रहेका गुटलाई पार्टीलाई सक्रिय सहयोग गर्न मनाउन खोजिरहेका छन् । ।

कांग्रेसका जिल्ला सभापति नारायणदत्त भट्टका अनुसार पार्टी सभापति असहमत पार्टीका कार्यकर्ता र नेताहरूसँग भेटघाट गर्दै सत्तारुढ दलको गठबन्धनको पक्षमा निर्वाचनको वातावरण बनाउन सहयोग गर्न आग्रह गरिरहेका छन् ।

यद्यपी उनी यहाँ कुनै पनि औपचारिक चुनावी सभामा उपस्थित छैनन् । गृह जिल्ला डडेल्धुराबाट प्रतिनिधिसभाको निर्वाचनमा प्रतिस्पर्धा गर्दै आएका उनी हालै गठबन्धनको चुनावी सभालाई सम्बोधन गर्न त्यहाँ चार दिन बसेका थिए ।

 यसैबीच प्रधानमन्त्रीका स्वकीय सचिव भानु देउवाले प्रधानमन्त्रीले भोलि बैतडी र दार्चुलामा चुनावी सभालाई सम्बोधन गर्ने कार्यक्रम रहेको जानकारी दिनुभयो । नेकपा (माओवादी केन्द्र)का अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल ‘प्रचण्ड’ र नेकपा (एकीकृत समाजवादी)का अध्यक्ष माधवकुमार नेपाल । सो अवसरमा उनी पनि सहभागी हुनेछन् ।

त्यसैगरी दाहालले भोलि कैलाली क्षेत्र नं ३ को सुखडमा चुनावी सभालाई सम्बोधन गर्ने कार्यक्रम छ ।

#worldwidekhabar

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here