निर्वाचन प्रचारप्रसारको वातावरण बनाउन आयोगको निर्देशन

0
53
निर्वाचन आयोगले राजनीतिक दल र उम्मेदवारलाई स्वतन्त्र, निष्पक्ष र भयरहित ढंगले प्रचारप्रसार गर्नका लागि उपयुक्त वातावरण बनाउन सबैमा आग्रह गरेको छ ।

निर्वाचनका लागि खटिएका पदाधिकारी, अनुगमन अधिकारी, पर्यवेक्षक र मतदातालाई सुरक्षा सहयोग गर्न आयोगले आग्रह गरेको छ ।

आयोगले मंगलबार गृह मन्त्रालयमार्फत ७७ वटै जिल्ला प्रशासन कार्यालयलाई निर्देशन दिँदै स्वतन्त्र, निष्पक्ष र भयरहित निर्वाचनको वातावरण सिर्जना गर्न सामाजिक सञ्जालमार्फत सार्वजनिक गरेका अवरोधका विषयमा आयोगको गम्भीर ध्यानाकर्षण भएको जनाएको छ । आफ्नो प्रचार अभियानमा उम्मेदवारहरूको लागि।

आयोगका सहायक प्रवक्ता कमल भट्टराईले आज एक विज्ञप्ति जारी गर्दै निर्वाचनमा उम्मेदवार हुने प्रत्येक व्यक्तिलाई निष्पक्ष र समान प्रतिस्पर्धाको अवसर पाउनु लोकतान्त्रिक मूल्य मान्यतालाई कायम राख्नु आयोगको संवैधानिक कर्तव्य भएको बताए ।

#worldwidekhabar

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here