ट्युनिसिया बनाम अष्ट्रेलिया, फिफा विश्वकप २०२२ हाइलाइटहरू: मिचेल ड्यूकको गोलले अष्ट्रेलियालाई ट्युनिसियामाथि १-० ले जित्यो

0
43
ट्युनिसिया बनाम अष्ट्रेलिया, फिफा विश्वकप २०२२ हाइलाइटहरू: अष्ट्रेलियाले टूनिसियालाई १-० ले पराजित गर्दै समूह डीको अल जानोब स्टेडियम, अल-वक्राहमा प्रतियोगिताको पहिलो जित हात पारेको छ। आफ्नो उद्घाटन खेलमा फ्रान्ससँग ४-१ को हार बेहोरेको टोलीले ट्युनिसियासँग घाँटी र घाँटीको लडाइँ दियो भने मिचेल ड्युकले खेलको एकमात्र गोल गर्दै अस्ट्रेलियालाई चालकको सिटमा राखेको थियो। खेलको २३ औं मिनेटमा क्रेग गुडविनको पास अस्ट्रेलियाका एक डिफेन्डरबाट डिफ्लेक्ट भएपछि ड्युकले उत्कृष्ट सुधारका साथ हेडरमार्फत गोल गरेका थिए । उल्लेखनीय छ, ट्युनिसियाले फिफा विश्वकप २०२२ को आफ्नो पहिलो खेलमा डेनमार्कसँग गोलरहित बराबरी खेलेको थियो।


ट्युनिसिया बनाम अष्ट्रेलिया, फिफा विश्वकप २०२२ हाइलाइटहरू: मिचेल ड्यूकको गोलले अष्ट्रेलियालाई ट्युनिसियामा १-० ले जित्यो फिफा विश्वकप २०२२, ट्युनिसिया विरुद्ध अस्ट्रेलिया हाइलाइटहरू: मिचेल ड्यूकले अष्ट्रेलिया र ट्युनिसियाबीचको खेलको २३ औं मिनेटमा एक मात्र गोल गरे।NDTV खेलकुद डेस्क अपडेट गरिएको: नोभेम्बर 26, 2022 05:42 PM IS पढ्ने समय: 1 मिनेट
ट्युनिसिया बनाम अष्ट्रेलिया, फिफा विश्वकप २०२२ हाइलाइटहरू: मिचेल ड्यूकको गोलले अष्ट्रेलियालाई ट्युनिसियामाथि १-० ले जित्यो
फिफा विश्व कप हाइलाइटहरू, ट्युनिसिया बनाम अष्ट्रेलिया: मिचेल ड्यूक (आर) TUN को लागि गोल गरेपछि खुसीयाली। © AFP
ट्युनिसिया बनाम अष्ट्रेलिया, फिफा विश्वकप २०२२ हाइलाइटहरू: अष्ट्रेलियाले टूनिसियालाई १-० ले पराजित गर्दै समूह डीको अल जानोब स्टेडियम, अल-वक्राहमा प्रतियोगिताको पहिलो जित हात पारेको छ। आफ्नो उद्घाटन खेलमा फ्रान्ससँग ४-१ को हार बेहोरेको टोलीले ट्युनिसियासँग घाँटी र घाँटीको लडाइँ दियो भने मिचेल ड्युकले खेलको एकमात्र गोल गर्दै अस्ट्रेलियालाई चालकको सिटमा राखेको थियो। खेलको २३ औं मिनेटमा क्रेग गुडविनको पास अस्ट्रेलियाका एक डिफेन्डरबाट डिफ्लेक्ट भएपछि ड्युकले उत्कृष्ट सुधारका साथ हेडरमार्फत गोल गरेका थिए । उल्लेखनीय छ, ट्युनिसियाले फिफा विश्वकप २०२२ को आफ्नो पहिलो खेलमा डेनमार्कसँग गोलरहित बराबरी खेलेको थियो। 

लाइनअपहरू सुरु गर्दै

ट्युनिसिया (५-३-२): आयमेन दाहमेन; मोन्टासर तालबी, डिलन ब्रोन, यासिन मेरिया, मोहम्मद ड्रेगर, अली अब्दी; Aissa Laidouni, Ellyes Skhiri, Naim Sliti; इसाम जेबाली, युसेफ मस्कनी (कप्तान)

अष्ट्रेलिया (४-३-३): म्याथ्यू रायन (कप्तान); Kye Rowles, Fran Karacic, Aziz Behich, Harry Souttar; आरोन मूय, रिले म्याकग्री, ज्याक्सन इरविन; म्याथ्यू लेकी, क्रेग गुडविन, मिचेल ड्यूकश्र

worldwidekhabar

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here