मेस्सीसँगको साउदी रियुनियनमा रोनाल्डोले दुई गोल गरे

0
32
क्रिस्टियानो रोनाल्डोले बिहीबार पेरिस सेन्ट-जर्मेन विरुद्ध दुई पटक गोल गर्नको लागि अनुहारमा मुक्काबाट पुन: प्राप्ति गरे, आफ्ना महान प्रतिद्वन्द्वी लियोनेल मेस्सीसँगको जीवन्त पुनर्मिलनमा जसले स्रोत-धनी खाडीको वित्तीय शक्ति प्रदर्शन गर्‍यो।

३७ वर्षीय रोनाल्डोलाई पीएसजीका किपर केलोर नाभासको फिल्डिङ मुट्ठीले सजाएको थियो तर उनले पेनाल्टी ड्रिल गरे र त्यसपछि ५-४ प्रदर्शनी हारमा अर्को थपे, साउदी अरेबियामा गएपछि उनको पहिलो उपस्थिति कुल ४०० मिलियन भन्दा बढीको थियो। युरो।

PSG को लागि, मेस्सी र केलियन एमबाप्पे दुबैले गोल गरे र नेयमारले पेनाल्टी गुमाए र उनीहरूले समग्र साउदी पक्षको प्रतिनिधित्व गरिरहेका रोनाल्डोसँगै रियादको बेन्चबाट हेर्दै विश्वका चार उत्कृष्ट कमाउने खेलाडीहरूलाई छोडेर घण्टाको अंकमा फर्किए।

रोनाल्डोले आफ्नो नयाँ क्लब अल नासर र साउदी प्रतिद्वन्द्वी अल हिलालबाट ल्याएको रियाद सिजन टोलीलाई फ्लेम-थ्रोअर्स र टिकरटेपमा ल्याएपछि, मेस्सीले तीन मिनेटपछि गोलको सुरुवात गरे जब उनलाई लाइभवायर एमबाप्पेले खुवाए।

गालाको हड्डीमा फ्लश गर्नुहोस्

साउदी फुटबलमा रोनाल्डोको पहिलो टच थ्रो-इन थियो तर उसले एक शट बचाएको थियो र पेनाल्टी अपीललाई नाभासले गालाको हड्डीमा फ्लश समात्नु अघि उनीहरूले उच्च बलको लागि चुनौती दिए।

अनुहारमा रातो दाग रग्दै रोनाल्डोले ३४ मिनेटमा नाभासलाई १–१ गोलको बराबरीमा ल्याए । पाँच मिनेट पछि, PSG को जुआन बर्नाटलाई सलेम अल-दवसारीलाई फाउलको लागि सीधा रातो कार्ड दिइयो - साउदी अरेबियाको म्याच-विनर अर्जेन्टिनालाई आफ्नो प्रसिद्ध समूह चरणको विश्वकपमा जितेको थियो।

मार्क्विनहोसको नाजुक फिनिशको लागि पीएसजी छिट्टै अगाडि फर्किएको थियो र नेयमारले आफ्नो स्पट-किक गुमाउनु अघि ट्रेडमार्क स्टटर रन-अप पछि राम्रोसँग शूट गर्दै। मिनेट पछि, रोनाल्डोले आफ्नो दोस्रो बराबरी गोल पहिलो हाफको इन्जुरी समयमा गहिरोमा प्रहार गरे, पोस्ट विरुद्ध हेड गर्दै र त्यसपछि हाफ टाइममा २-२ को बराबरीमा रिबाउन्डलाई गाडे।

एम्बाप्पेले ब्रेकको लगत्तै पिएसजीलाई अगाडि राखे, आफ्नो मार्करलाई भित्र-आउट गर्दै र सर्जियो रामोसको लागि सजिलो फिनिशमा राख्दै, ह्युन-सु जांगले आयोजकहरूको लागि तेस्रो बराबरी पाए।

तर एम्बाप्पेले घरेलु पेनाल्टीमा गोल गरे र ह्युगो एकिटिकेले गोल गरेपछि ब्राजिलका स्ट्राइकर तालिस्काले डेथमा रियादको चौथो गोल गरे ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here